ESENCIÁLNÍ OLEJE

Nejprodávanější

11 položek celkem
Deep Soothe Essential Oil Roll on
440 Kč

Deep Soothe - hluboké uklidnění, máta peprná a libavka. Terapeutická směs čistého přírodního esenciálního oleje a kokosového oleje s ocelovým roll-on aplikátorem pro aplikaci...

Energy Essential Oil
440 Kč

Energy - Citrusy a máta peprná. 100% čisté esenciální oleje poskytují silné aromateraputické účinky prospěšné pro duši i tělo. 

Eucalyptus Essential Oil
440 Kč

Eucalyptus - čistící a osvěžující.  100% čisté esenciální oleje poskytují silné aromateraputické účinky prospěšné pro duši i tělo. 

Head Aid Essential Oil Roll on
440 Kč

Head Aid - máta peprná a citrón, pomáhá při zmírnění bolestí hlavy.  Terapeutická směs čistého přírodního esenciálního oleje a kokosového oleje s ocelovým roll-on...

Immunity Essential Oil Roll on
440 Kč

Immunity - pomeranč a hřebíček.  Terapeutická směs čistého přírodního esenciálního oleje a kokosového oleje s ocelovým roll-on aplikátorem pro aplikaci přímo na pokožku.

Lavender Essential Oil
440 Kč

Levandule - Zklidnění a relaxace. 100% čisté esenciální oleje poskytují silné aromateraputické účinky prospěšné pro duši i tělo. 

SPA63111 Fragrance Free Body Lotion kopie
400 Kč

Neparfémované tělové mléko s arganovým a jojobovým olejem 240ml

Peppermint Essential Oil
440 Kč

Máta peprná - vitalita a osvěžení. 100% čisté esenciální oleje poskytují silné aromateraputické účinky prospěšné pro duši i tělo. 

Simply Citrus Essential Oil
440 Kč

Simply citrus - jedinečná citrusová směs. 100% čisté esenciální oleje poskytují silné aromateraputické účinky prospěšné pro duši i tělo. 

Stress Relief Essential Oil
440 Kč

Stress Relief - levandule a cedrové dřevo. 100% čisté esenciální oleje poskytují silné aromateraputické účinky prospěšné pro duši i tělo. 

Stress Relief Essential Oil Roll on
440 Kč

Stress Relief - levandule a cedrové dřevo. Terapeutická směs čistého přírodního esenciálního oleje a kokosového oleje s ocelovým roll-on aplikátorem pro aplikaci přímo na...