Co je BCL Spa

New Logo 2016

 

 

 

 

BCL produkty

V BCL věříme, že si lidé zaslouží žít zdravěji a šťastněji. Věříme, že toho můžeme dosáhnout i péčí o sebe pomocí Spa produktů a procedur.

Vyrábíme Spa produkty nejvyšší možné kvality pomocí certifikovaných organických složek, které zaručují jedinečné lázeňské zážitky a skutečné výsledky v péči o pokožku.
 Jsme v tomto oboru výrobcem cukrových peelingů nr.1 a byli jsme první v oboru,  kdo zavedl gelová mléka bez obsahu vosku a inovativní rýžový peeling.

43403600_1820792601323502_7613286138723172352_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Produkty BCL pocházejí ze slunné jižní Kalifornie v USA, kde jsou hrdě vyráběny. Vyrábíme naše přípravky bez obsahu síranů, parabenů, GMO, ftalátů a tvrdých konzervačních látek.
Používáme pouze ty nejlepší ingredience, ručně vybíráme např. ovoce, rostliny a další certifikované organické složky.

8free_png

BCL historie

Zakladatel společnosti Bio Creative Labs (BCL), Jason Freeman, je už třetí generací rodiny Freemanů, která podniká v kosmetickém oboru. Jasonova rodina založila Freeman Cosmetics Corporation, globální značku péče o krásu.
Společnost BCL Spa byla založena v roce 2011 a byla první značkou nabízející kompletní systém pro manikúru a pedikúru s certifikovanými organickými ingrediencemi. V současné době společnost BCL Spa nadále vede ve SPA oboru s více než 120 produkty a množstvím certifikátů a ocenění.
Přináší nám jedinečný relaxační a revitalizační efekt díky luxusním exotickým ingrediencím, které zklidňují a obohacují pokožku. Dnes jsou produkty BCL dostupné v distribuci do více než 60 zemí světa.

BCL filozofie

 

BCL spolupráce

"Tajemství úspěchu je jednoduché, vše je o vztazích." Naše distributory a zákazníky považujeme za naše partnery, pozorně nasloucháme jejich zkušenostem a připomínkám. BCL je o vztazích, které vytvářejí pozitivní energii, která vychází z toho, jak se cítíme.

 

Kam dál? 

Zjistěte Jak u nás co nejvýhodněji nakupovat.

Přečtěte si Pár slov o naší distribuci v ČR.

Pojďte si vybrat něco hezkého. :)