Obchodní podmínky pro rezervaci kurzu / školení

Obchodní podmínky pro rezervaci kurzu:

Po přihlášení Vám automaticky na uvedenou e-mailovou adresu přijde faktura s platebními údaji. Faktura je vždy vystavena na celkovou částku se splatností 14 dnů. 

Po její úhradě Vám bude místo v kurzu zarezervováno. Pokud se kurz koná dříve, než je splatnost faktury, je nutné ji uhradit neprodleně, nejpozději 3 dny před datem konání. O rezervaci místa Vás budeme informovat e-mailem.

Zrušení účasti:

Pokud už máte uhrazené kurzovné a nemůžete se kurzu zúčastnit, jsou různé možnosti řešení:

1/ Odhlásíte se písemně (na e-mailu info@bclspa.cz) více než 14 dnů před konáním kurzu a bude Vám vrácena 50% část z uhrazeného kurzovného. Zbylá část slouží pro pokrytí nákladů s organizací kurzu (na tu Vám bude vystaven daňový doklad).

2/ Odhlásíte se písemně (na e-mailu info@bclspa.cz) více než 14 dnů před konáním kurzu a zaplacené kurzovné Vám bude 1x převedeno na jiný termín / kurz z naší nabídky. 

3/ Odhlásíte se méně než 14 dnů před konáním kurzu – zaplacené kurzovné slouží k pokrytí nákladů na organizaci kurzu a není možnost jeho vrácení, ani žádné jeho části. Po dohodě se školitelem můžeme 1x převést kurzovné na jiný termín / kurz. 

Bankovní spojení pro úhradu kurzovného (BeCareLove s.r.o.): 2301692003/2010 – Fio banka

Poznámka pro příjemce: Vaše jméno a termín kurzu.

VS: uveden ve faktuře

(Bez zadání těchto informací nebudeme moci Vaši platbu přiřadit ke konkrétnímu kurzu)

Splatnost faktury je do 14 dnů od přihlášení.